Kommar Başarı Demektir.

kommar

Yılların bilgi ve birikimi ile dinamik ve uzman kadrosunu bir araya getiren, sektöründe güvenilir marka haline gelen Kommar Otomotiv, gerçekleştirdiği yatırım çalışmaları ile başlayan ticari faaliyetlerine istikrarlı şekilde devam etmektedir.

Kommar Otomotiv, üretim, satış ve satış sonrası hizmetlerini, müşteri memnuniyetini en üst düzeyde sağlayacak şekilde gerçekleştiren; sosyal sorumluluk bilincine sahip, eğitimli çalışanları, iş ortakları ve müşterileri ile sürekli gelişen, yenilikçi, yaratıcı ve güvenilir firma olma yolunda devam etmektedir.

Köklü geçmişinden aldığı tecrübeyle kalite ve prestijinden ödün vermeden etkin rekabetçi yaklaşımlar ile kârlılık hedeflerine ulaşmayı ve lider otomotiv yedek parça üretim şirketi olmayı hedeflemektedir.

Kommar Otomotiv, “Sıfır İş Kazası” politikası ile konusunda uzman çalışanlarının iş güvenliği konusunda gerekli tüm önlemleri alarak başarılı yönetim alanında kendini bir kez daha ispatlamıştır.

Kommar demek, başarı demektir.

Bizim için başarı, müşterilerimize verdiğimiz güven, sürekli kendimizi ve teknolojimizi geliştirmemiz, üretimimizi büyütmemiz, müşterilerimizin memnuniyetini artırmamız demektir.

Kommar demek, güven demektir.

Bizim için güven, ekibimize, teknolojimize, ekipmanımıza, müşterimize ve alt yapımıza verdiğimiz önem demektir.

Kommar demek, teknoloji demektir.

Bizim için teknoloji, üretimi yapılan her parçanın, gerek üretim öncesi mühendislik açısından, gerek üretim yapılan makine parkuru açısından en son teknolojiyi takip etmek, üretim kalitemizi, hızımızı ve teknolojimizi sürekli arttırmak demektir.

This site uses cookies. By continuing to browse the site, you agree to the use of our cookies.
More

close
Back to top